Reklamné kampane prispôsobené na Váš biznis.

Navrhneme Vám unikátne riešenie, vďaka ktorému dosiahnete vytýčené ciele. Vďaka našim reklamným kampaniam na Google AdWords a na sociálnych sieťach Facebook a Instagram začnete zarábať.

Oslovenie zákazníkov

Ani tá najprepracovanejšia web stránka alebo e-shop nebude produkovať zisk, ak o nej ľudia nevedia. Pritiahnite na svoj web nových návštevníkov.

Remarketing

O návštevníkov Vášho webu sa treba starať. Zacielte svoju reklamu práve nich a dosiahnite, aby ho navštívili znova, odoslali formulár alebo nakúpili.

Správa sociálnych sietí

Kto nie je na Facebooku či Instagrame, akoby nebol. To platí i pre firmy. Vybudujte si fanúšikov, udržte s nimi kontakt a ponúknite im relevantný obsah.

Produkovanie zisku

Začnite zarábať s prepracovanými reklamnými kampaňami na Facebooku, Instagrame a Google AdWords.

Priebeh spolupráce.

Zoznámenie sa s projektom a klientom.

Musíme sa oboznámiť s Vašim biznisom a dôležitý pre nás bude aj finančný rozpočet, ktorý budeme môcť použiť. Nakoniec, musíme vytvoriť analýzu a vybrať najvhodnejšie kanály pre Vašu reklamu.

Návrh riešenia.

Po zistení všetkých dôležitých informácií a po dôkladnej analýze, pristúpime k vytváraniu návrhu. Nie je vylúčené, že aj v tejto fáze sa budeme veľa pýtať. Čím viac vieme, tým lepší je návrh.

Začíname s kampaňami.

Ak v rámci návrhu nájdeme spoločnú reč, pristúpime k vytváraniu alebo prerábaniu reklamných účtov na Google AdWords, Facebooku či Instagrame a začíname tvoriť konkrétne návrhy kampaní. Zároveň nastavíme všetky potrebné nástroje, aby sme kampane vedeli následne vyhodnocovať.

Ste viditeľní!

Spúšťame všetky reklamné kampane. Zopár dní vás budeme prosiť o trpezlivosť, pretože reklamné kanály majú svoje schvalovacie procesy, ktorými musia kampane prejsť, kým začnú fungovať tak, ako majú.

Správa online kampaní.

Žiadny online marketing sa nezaobíde bez správy. Neustále sledujeme novinky reklamných kanálov, upravujeme, opravujeme, optimalizujeme, zefektívňujeme. Každý mesiac od nás dostanete report k výkonnosti reklám s novými návrhmi. 
Scroll to Top